Logo PZU Maraton Warszawski
Logo Adidas

#WHYIRUNWARSAW

ZWYCIĘZCY

GALERIA

KONKURS #WHYIRUNWARSAW

Pokaż wszystkim DLACZEGO BIEGASZ W WARSZAWIE!

Wstaw na Instagrama zdjęcie z hashtagiem #WHYIRUNWARSAW i wygrywaj!


Aby wziąć udział w konkursie, Twój profil musi być publiczny. Spośród wszystkich postów z hashtagiem #WHYIRUNWARSAW, wybierzemy siedem najciekawszych. Nagrodą główną w konkursie jest roczny zapas sprzętu od adidas oraz wyjątkowy weekend w Warszawie, podczas którego zwycięzcę czekają m.in. zabiegi w SPA, metamorfoza (fryzjer, wizażysta, stylista), profesjonalna sesja zdjęciowa oraz wyjątkowy trening ze zwiedzaniem Warszawy w tle. Pozostałe wyróżnione osoby nagrodzimy zegarkami miCoach Fit Smart lub plecakami Terrex Speed Backpack.

To jeszcze nie wszystko! Na strefie adidas na Expo Sport&Fitness każdy będzie mógł odebrać wydruk swojego zdjęcia! Zrobimy z Waszych fotografii wyjątkową galerię zdjęć ludzi, którzy kochają biegać w Warszawie.
Wpadajcie na strefę adidas w piątek (23.09) w godz. 12-20 i w sobotę (24.09) w godz. 10-20.

HASHTAG #WHYIRUNWARSAW

CO SIĘ WYDARZY JEŚLI UŻYJESZ TAGU #WHYIRUNWARSAW?

 • Weźmiesz udział w konkursie #WHYIRUNWARSAW.
 • Upoważniasz adidas do używania swoich, umieszczonych na Instagramie zdjęć z tagiem #WHYIRUNWRSAW w publikacjach i w strefie adidas na EXPO 38. PZU MARATONU WARSZAWSKIEGO.

OZNACZAJĄC SWOJE ZDJĘCIE TYM TAGIEM OŚWIADCZASZ I GWARANTUJESZ, CO NASTĘPUJE:

 • masz co najmniej 18 lat,
 • posiadasz wszelkie prawa autorskie do zamieszczonych przez siebie zdjęć,
 • masz wszelkie niezbędne zgody od osoby lub osób pojawiających się na Twoich zdjęciach i możesz zbywać związane z tym prawa,
 • Upoważniasz adidas do używania swoich, umieszczonych na Instagramie zdjęć z tagiem #WHYIRUNWRSAW w publikacjach i w strefie adidas na EXPO 38. PZU MARATONU WARSZAWSKIEGO, a ściślej: adidas przysługuje prawo do nieograniczonego, niewyłącznego, wieczystego, nieograniczonego terytorialnie korzystania oraz cesji praw do zdjęć już umieszczonych z użyciem #WHYIRUNWARSAW.
 • użycie przez przez adidas umieszczonych przez Ciebie na Instagramie zdjęć, nie naruszy praw osób trzecich oraz
 • że znasz i zgadzasz się z treścią regulaminu konkursu.

Oznacza to, że jeżeli Twoje wpisy zawierają hashtag #WHYIRUNWARSAW, adidas automatycznie nabywa niczym nieograniczone prawa do używania Twoich zdjęć z odpowiadającym hashtagiem w cyfrowych i niecyfrowych publikacjach. Używanie obejmuje na przykład: wykorzystanie zdjęć w newsletterach adidas, aplikacjach mobilnych adidas, postach umieszczanych na kontach adidas w mediach społecznościowych, komunikacji wewnętrznej adidas, plakatach, bannerach, jak również w trakcie stacjonarnych i mobilnych kampanii. adidas nie jest zobowiązany jednak do używania Twoich zdjęć.

CO ROBIĆ, JEŚLI ZMIENIĘ ZDANIE?

Zawsze możesz cofnąć swoją zgodę i przyznanie praw do zdjęć udzielonych przez Ciebie adidas, usuwając związany z adidas hashtag przy zdjęciu, usuwając ze swojego konta zdjęcie lub po prostu wysyłając do nas e-mail na adres: razdwa@razdwaprojekt.pl.

RELAKSUJ SIĘ "PRZED"
I ŚWIĘTUJ "PO" NA STREFIE ADIDAS

STREFA ADIDAS NA EXPO SPORT&FITNESS

Podczas Expo Sport&Fitness zapraszamy do specjalnej strefy adidas!

 • dowiedz się o swoim stylu biegania i dobierz odpowiednie obuwie za pomocą Run Genie,
 • odbierz specjalny maratoński tatuaż z międzyczasami, który ułatwi Ci kontrolę tempa biegu,
 • oznacz się na wielkiej biegowej mapie Warszawy,
 • odnajdź się w „galerii warszawskich biegaczy”, czyli na wielkiej ścianie pełnej Waszych zdjęć z hashtagiem #WHYIRUNWARSAW i odbierz swoje zdjęcie. Do samego końca trwania EXPO (sobota, godz. 20) będzie można wziąć udział w konkursie #WHYIRUNWARSAW i wygrać cenne nagrody od adidas!
 • kup produkty z najnowszej kolekcji biegowej adidas oraz limitowanej kolekcji dedykowanej Maratonowi

Przyjdź na strefę adidas na torze wyścigów konnych na Służewcu!
Czekamy na Ciebie w piątek (23.09) w godz. 12-20 i w sobotę (24.09) w godz. 10-20.

STREFA ADIDAS NA MECIE

Pokaż jak cieszysz się z ukończonego biegu i zrób sobie zdjęcie z medalem na wyjątkowym podium! adidas przygotował specjalną strefę foto, na której zdjęcia będą robić profesjonalni fotografowie. W okolicach mety stanie też specjalny sklep adidas, w którym będzie można zakupić produkty z najnowszej kolekcji.

LIMITOWANA KOLEKCJA ADIDAS